Tento web používa súbory cookies

Ponuka v súvislosti so súčasnou aktuálnou situáciou. 

Vážení zákazníci

Aktuálna situácia vo svete a aj u nás Slovensku v súvislosti s pandémiou novému ochoreniu Covid-19 nás všetkých núti zamýšľať sa nad spôsobmi a úrovňami prevencie a ochrany seba, svojich najbližších, klientov či spolupracovníkov. Jednou s aktuálnych otázok dnešných dní je skorá detekcia potencionálnych nositeľov nákazy pri vstupe do objektov a uzavretých priestorov napr. formou kontroly telesnej teploty.

Spoločnosť Bonul s.r.o. ako dlhoročný poskytovateľ služieb v oblasti technického zabezpečenia a bezpečnostných riešení si Vám dovoľuje ponúknuť ucelený systém detekcie teploty osôb pri vstupe do chráneného priestoru. Modulácia týchto systémov je veľmi vysoká, preto pre uľahčenie výberu a väčšiu prehľadnosť sme pripravili 5 variant riešení od vysoko sofistikovaného modulu  po jednoduchšie mobilné zariadenie, vrátane cenových relácií, ktoré nájdete na tomto linku

Akékoľvek z uvedených riešení je modulovateľné a môže byť upravené resp. doplnené na základe Vašich požiadaviek a špecifickej charakteristiky objektu. V prípade Vášho záujmu sme pripravení zodpovedať Vaše otázky, prípadne upraviť stávajúce varianty pre potreby Vašej spoločnosti. Ubezpečujeme Vás o našej maximálnej ústretovosti v procese rokovaní o budúcej možnej spolupráci.
V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo na telefónnom čísle 0904 741 560.


 

Vítame vás

Vitajte na stránkach najväčšej slovenskej súkromnej bezpečnostnej služby

      Na týchto stránkach sa dozviete o našej spoločnosti, ktorá už od roku 1998 poskytuje svojim klientom komplexný bezpečnostný servis v rámci celej Slovenskej republiky. Našim cieľom je v prvom rade spokojnosť klienta a preto našu spoločnosť najviac vystihujú slová ako    „ PROFESIONALITA, KVALITA, SPOKOJNOSŤ“ ...

slideshow slideshow slideshow